Masz pytanie?

Wyślij wiadomość

Sala weselna Gracja w Żukowie - ZAPRASZAMY!

O nas

Są w życiu chwile wyjątkowe, które chciałoby się przeżyć w sposób szczególny, niecodzienny i piękny, nie martwiąc się o detale; z poczuciem pewności, że wszystko wypadnie tak, jak sobie zaplanowaliśmy i nie będzie żadnych przykrych niespodzianek. Jedną z takich chwil z pewnością jest ślub i wesele.
Każdy chciałby, aby ten dzień był idealny, przeżyty w miłej atmosferze i z poczuciem spokoju.

Możemy zapewnić, że jeśli urządzicie Państwo swoje przyjęcie w naszym Domu Weselnym, to Wasze wesele właśnie takie będzie. Państwa Goście na pewno nie wyjdą od nas głodni, a co za tym idzie niezadowoleni.

Dom Weselny „Gracja” rozpoczął swoją działalność w maju 2009 r. Był to jeden z pierwszych domów weselnych w tej okolicy. Od początku swojej działalności zasłynął jako miejsce, w którym przede wszystkim serwowane jest pyszne jedzenie w ogromnych ilościach, a obsługa jest zawsze miła, uśmiechnięta oraz niezwykle profesjonalna. I to się nie zmieniło. Na swoim koncie mamy już około 400 zorganizowanych wesel i tysiące zadowolonych klientów. Z każdym rokiem rozwijamy się i zmieniamy na lepsze, by kolejni klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni i mogli bez obaw powierzyć nam organizację swojego przyjęcia w tak ważnym dla nich dniu.
To co nas wyróżnia wśród gąszczu sal i lokali weselnych, to pełne poświęcenie, dbałość o detale i serce, które wkładamy w organizację każdej imprezy. U nas nie ma managera czy zarządcy. Jesteśmy tylko my – właściciele, którzy osobiście dbamy o każdy szczegół podczas przygotowań i organizacji wesel.
Dla nas każde wesele jest najważniejsze na świecie i jedyne w swoim rodzaju – tak jak dla Pary Młodej 🙂
Posiadamy nowoczesną, klimatyzowaną salę, miejsca noclegowe oraz wielki i pięknie urządzony ogród. Cały teren jest ogrodzony i położony w cichym, bezpiecznym miejscu. Z trzech stron tylko pola, lasy i jezioro, z czwartej – cywilizacja ;).

Nasza piękna przestronna sala weselna od kwietnia 2020 r. – po rozbudowie oraz kapitalnym remoncie – jest w stanie pomieścić 220 osób – przy zachowaniu komfortowych warunków do biesiadowania oraz do tańca.
Dodatkowo dysponujemy bazą noclegową dla 64 osób.

ZAPRASZAMY!

Dom weselny Gracja w Żukowie